Proč SebeVědomá

Život ženy je dnes v něčem jednodušší a v něčem složitější než v minulosti. Posunuly jsme se dopředu a můžeme o svých životech rozhodovat samy. Máme k tomu zákonná práva. To však neznamená, že k tomu máme prostředky a že nám nic nebrání v tom přestat být jakkoliv závislé. Finance, děti, výchova, postavení….

To, jaké jsme uvnitř, je však náš svět a my rozhodujeme o tom, jak bude vypadat a koho do něj vpustíme. Jsme schopné si tvořit svoji realitu a jsme dokonce schopné tím měnit realitu okolní. Musíme však vědět jak a to není samozřejmost.

Před tisíci lety měly ženy své ustálené ženské kruhy, kde mohly sdílet ženskou moudrost a předávat ji dalším generacím, kde se mohly vypovídat a vyslechnout si zkušenosti dalších žen, kde mohly léčit svá traumata, navzájem se podporovat a podepírat ve chvílích nouze.

V dnešní době jsme od sebe odříznuté, nesetkáváme se víc než na pár slov a často se zabýváme spíš tím negativním než posunem vpřed a růstem. Je tu však fenomén, který má stejně jako vše ostatní potenciál ničit i budovat, a tím je internet. Pojďme sebrat ženskou moudrost a nabídnout její střípky ke sdílení. Setkávání to nenahradí, ale kdo říká, že se potkávat nemůžeme? Nevadí, že jsme z různých měst, možná i států a světadílů. Právě tady můžeme najít spřízněnou duši, která to k nám má i fyzicky kousek.

Tato platforma vznikla pro vás. Je místem, kde naleznete inspiraci, motivaci, praktické tipy nebo třeba rozhovory se ženami, které už to zvládly a začaly žít svůj život bez ohledu na očekávání okolí. Taktéž ale se ženami, které jsou někde na cestě a mohou se podělit o překážky, jež musí překonávat, a způsoby, jak na to.

Naší misí je šířit ženskou moudrost k těm, které ženskou podporu kolem sebe nemají, a propojovat ženy napříč kontinenty, protože vzdálenost je jen fyzikální veličinou.

Motto: „ČEMU DÁVÁME POZORNOST, TO ROSTE“