Blog

Jak být SEXY napořád a ZDARMA

Bylo mi nějakých -náct, když jsem si začala uvědomovat, co znamená „být sexy“. Znamenalo to podobat se modelkám z plakátů a časopisů. Vždy dokonalá pleť, dokonalý make-up, dokonalé tělo oblečené do skvěle padnoucích kratičkých šatů nebo alespoň modelu s velkým výstřihem.

Dostala jsem tenkrát jasný vzkaz:

JSI NEDOKONALÁ, ALE NEBOJ, S NÁMI TO NAPRAVÍŠ! (hlavně, když zaplatíš)

Také já jsem se tedy lapena do sítí módy stala závislá na diktátu společnosti. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem zjistila, že výsledky se nedostavují

Začala jsem přemýšlet o tom, PROČ VLASTNĚ CHCI BÝT SEXY.

Za slůvkem SEXY se pro mě skrývala přitažlivost pro druhé pohlaví, dokonalý partner, sebevědomí při jednání s lidmi, úspěch v soukromém i profesním životě nebo třeba oblíbenost mezi lidmi.

Byla doba, kdy jsem i podle obecně uznávaného ideálu krásy sexy byla. Sexy rudovláska s vysportovanou postavou, skvělý make-up, upnuté a ženské oblečení. V práci se mi dařilo. Navenek jsem měla skoro všechno, co bych si mohla přát. Přesto jsem se sexy necítila a za sebe jsem se v komunikaci s druhými téměř nedokázala postavit. Sebevědomí nikde.

Jednoduše jsem to nebyla já.

Přijala jsem za svůj diktát společnosti a hrála si na něco, co nejsem. Jaký div, že se očekávané výsledky nedostavily..

Být sexy pro mě znamená BÝT PŘITAŽLIVÁ. Nejen pro druhé pohlaví, ale pro lidi obecně. A to se změnou vizáže sice na chvíli podaří, ale pokud za tím nejsou základy, je to jak střecha, která nemá na čem stát. Lidi pak velmi rychle pochopí, že si na něco hrajete.

Víte, co přitahuje?

SPOKOJENOST!

Pokud najdete pod tou změtí očekávání druhých sama sebe, máte skoro vyhráno. Žít svůj život, převzít za něj odpovědnost a vytvářet si ho podle svých potřeb, to je to, co přitahuje.

Být šťastná ve svém těle a životě se leckdy zdá jako nesplnitelný úkol, ale věřte mi, že existují způsoby, jak toho dosáhnout.

ZADARMO.

 

Mým posláním je hledat, nacházet a informovat o možnostech zvyšování zejména ženského sebevědomí, sebedůvěry a sebeúcty.

2 thoughts on “Jak být SEXY napořád a ZDARMA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *